Hungary

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Hungary » Oktatás » Social Media Marketing


Social Media Marketing

Posts 1 to 2 of 2

1

Bună ziua, vreau să aflu mai multe despre cursul de Social Media Marketing pe Skillab. Ce abilități voi dobândi la acest curs și care va fi formatul și structura instruirii?

0

2

Buna ziua! Am urmat cursul „Social Media Marketing” pe Skillab și pot spune că a fost foarte util și informativ. În cadrul cursului, am explorat diverse platforme sociale precum Facebook, Instagram, LinkedIn și Twitter și am învățat cum să le folosim în scopuri de marketing. De asemenea, am învățat elementele de bază ale creării și gestionării campaniilor de publicitate pe rețelele sociale. Cursul a fost complet online și a avut o mulțime de tutoriale video, sarcini de practică și teste pentru a consolida cunoștințele noastre. De asemenea, am avut acces la un mentor care a ajutat la rezolvarea oricăror probleme și a oferit feedback despre munca noastră. La finalul cursului am primit un certificat de absolvire și cunoștințe profunde în domeniul social media. Sunt sigur că acest curs https://skillab.ro/lecture/394-social-media-marketing te va ajuta să-ți dezvolți abilitățile de social media marketing și să le folosești în practică în munca ta.

0


You are here » Hungary » Oktatás » Social Media Marketing