Hungary

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Hungary » Автомобільна техніка » Легкові автомобілі » Захист двигуна


Захист двигуна

Posts 1 to 2 of 2

1

Доброго дня, форумчани! Нещодавно придбав Фіат Добло і думаю про встановлення захисту двигуна. Хтось може поділитися досвідом? Цікавить, чи дійсно це необхідно для цієї моделі, як працює, чи складно встановлювати і скільки приблизно коштує? Може, хтось нещодавно купував? Буду вдячний за поради!

0

2

Привіт, друже! Я нещодавно встановив захист двигуна Фіат Добло, купував у магазині "Бронекс" в Одесі. Це міцний металевий лист, спеціально розроблений під нашу модель. Він надійно захищає двигун та важливі вузли від ударів каміння, гравію та інших дорожніх несподіванок. Для Добло це дуже корисна річ, особливо якщо часто їздиш поза містом. У "Бронексі" захист коштував близько 1800 гривень з установкою. Монтаж простий, зайняв менше години. Тепер їжджу набагато спокійніше, знаючи, що двигун захищений. Захист також допомагає знизити шум від двигуна. Однозначно рекомендую - невеликі витрати, а користь велика, особливо враховуючи, що Добло часто використовують для комерційних цілей.

0


You are here » Hungary » Автомобільна техніка » Легкові автомобілі » Захист двигуна